Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 5211 | Odgovora: 116 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
77.243.27.*



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu28.04.2024. u 19:06 - pre 15 dana i 12h
Pa blokiraj, podržavam tvoju blokadu isto kao i njihovu, jer je iz plemenitih pobuda.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9523
..0:6:e500:9539:9ff4:b462:d3e4



+10257 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu28.04.2024. u 20:12 - pre 15 dana i 11h
Citat:
MajorFatal: Pa blokiraj, podržavam tvoju blokadu isto kao i njihovu, jer je iz plemenitih pobuda.
Realno, baš tebe briga što će neko seljacima da blokira put do njive.

Isto kao što mene ni malo nije brinulo kad su zimus ti isti seljaci blokirali put Bavanište - Pančevo.

Blokirajte, seljaci, do ispunjenja zahteva! Bravo! Samo napred! Zapalite celo Bavanište, nema šta tu neko da živi normalnim životom dok se seljaku ne vrati dostojanstvo!
Možete slobodno da blokirate i put Pančevo - Jabuka! Samo napred! Zapalite celo Pančevo, nema šta tu neko da živi normalnim životom u Pančevu, sve dok se seljaku ne ispune zahtevi!

Zabole me i za Pančevački most. U Krnjači nisam bio godinama, šta ću tamo. Ruši, ha, ha, ha! Ruši! Vaši zahtevi su plemeniti!



E ... a da ti neko blokira nešto šta je tebi bitno, prvi bi se pobunio i tražio da policija reaguje.
Ili ne? Odrekao bi se svog normalnog života do ispunjenja plemenitih pro-palestinskih zahteva?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
87.116.162.*



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu28.04.2024. u 20:23 - pre 15 dana i 11h
U Pančevu ni inače ne žive normalno jer ni vazduh za disanje nemaju kako treba zbog industrije ..

Ne bih se odrekao normalnog života kako ti voliš da kažeš, nego udobnosti života zarad ispunjenja, ne plemenitih i viših ciljeva, nego nečeg najosnovnijeg, da ljudi mogu da žive i rade, i da im niko ne bombarduje decu u bolnicama. Ne vidim šta tu ima smešno.

A ako bi poljoprivrednicima blokirao put do njive ni ti ne bi imao šta da jedeš, nego se praviš da to ne znaš.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9523
..0:6:e500:9539:9ff4:b462:d3e4



+10257 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu29.04.2024. u 17:49 - pre 14 dana i 13h
Kao što rekoh, u Francuskoj ni malo nemaju problem da upotrebe policijsku prisilu zarad onoga šta nije legalno. Nemaju problem da ih neko proglasi "nedemokratski" ili da ne poštuju ljudska prava


https://twitter.com/visegrad24/status/1784953104745583079
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
87.116.162.*



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 11:19 - pre 13 dana i 20h
Ne sumnjam, nego umeli su oni i da jurišaju na Bastilju, pa ako nasvoje da vidiš kako je u stvari njihova opcija demokratska, a od Bastilje ugnjetačka. Tako i danas, naravno da će policija nekad i negde da rasturi proteste, ali to ne znači da su protesti nedemokratski ili bez razloga .. U vreme kraljeva umela je i vojska da okrene cevi prema narodu, i bilo mrtvih.

Šta je to par mrtvih ako je plemeniti cilj da nobles na vreme stigne u pozorište .. :)

A demonstranti nek se okupljaju na livadi pored puta da ne smetaju nikome ... tj. normalnima kako bi ti rekao ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2722



+701 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 12:40 - pre 13 dana i 18h
Kontam da nije nikakav problem kad bi 90% studenata blokiralo kampus, ali nije demokratski da to uradi 10% ili čak manje njih.
Sa druge strane, sećam se davno nekog tvita kako je demokratija kad 49% mora da trpi ono što odluči 51% glasača.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
87.116.162.*



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 12:51 - pre 13 dana i 18h
kad je 90% neke populacije za neku opciju, oni to postižu regularnim putevima, retko kad je situacija da 10% ugnjetava ostatak .. problem i jeste kako da 10% manjine ostvari prava koja smatraju da im pripadaju, oni onda moraju da protestvuju.

Meni nekako ne deluje kao demokratija kad bilo ko bilo šta trpi, nego kad se radi po mišljenju većine, ali se pobrine da i manjina ne ostane uskraćena ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9523
*.static.isp.telekom.rs.



+10257 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 13:31 - pre 13 dana i 18h
Ovde, u Parizu, u dvorištu Univerziteta Sorbona, kao što se može videti, otvoreno je (ne vidi se baš lepo) 6 (šest) šatora, i koliko vidim neki su prazni, ali ajd' neka ima oko desetak onih koji "protestuju", da ne kažem vucinatina.

Šta su 'teli? Da se*ru i pi*šaju i prave đubre u dvorištu Univerziteta Sorbona "do ispunjenja zahteva" ?





Evo još jednog zanimljivog primera demonstracija iz plemenitig pobuda.



Obrati pažnju na 3:25 i videćeš nepreglednu kolonu vozila, kampera, prikolica, ljudi, neki sa decom, koji su šta, wtf? Blokirani su na vrelom suncu pustinje u Nevadi. Blokirani više sati!!!
Zašto? Zato što se okupilo par maloumnih, i setili se da blokiraju put, "do ispunjenja zahteva"

Ajde, majore, koji je tvoj stav po pitanju ovih protesta? Odobravaš ili ne?



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
*.dynamic.a1.rs.



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 14:14 - pre 13 dana i 17h
Naravno da odobravam, ti isti što su sad u koloni će letos da kukaju kako im je vruće, početkom aprila Italija 35 stepeni, Bugarska 33, Srbija 31, prave letnje temperature, nekad smo znali da je došlo leto kad je toliko vruće, danas slažu da nije prešla temperatura 40 stepeni da ne bi morali da proglašavaju vanredno stanje.

U Jadranu 50 novih vrsta ribe koje nikad nisu bile tu, a došle iz toplijih i tropskih mora, neke invazivne naravno, neke ne jedu ni ribe ni ljudi, okean topiiji za 1,5 stepeni, Pariski sporazum niko ni ne zna šta je, lokalna reka samo što ne presuši, a nekad se u aprilu još topio sneg sa planina, snega nigde.

Ništa od ovog na vestima naravno, samo trovačnica o Ukrajini i Gazi, pa eto delovalo je, ljudi protestvuju zbog masakra i genocida u Gazi, to smo i hteli zar ne?
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9523
*.static.isp.telekom.rs.



+10257 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu30.04.2024. u 17:13 - pre 13 dana i 14h
Citat:
MajorFatal: Naravno da odobravam, ti isti što su sad u koloni će letos da kukaju kako im je vruće, početkom aprila Italija 35 stepeni, Bugarska 33, Srbija 31


Imao sam neke nedoumice, oko IQ, ali posle ovog posta, sve nedoumice su otklonjene.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 12:15 - pre 12 dana i 19h
Citat:
Ova grupica mladih ljudi, poslata je od strane Đilasa da ....



Na netu spominju SNS cerka stranku i Rusku Milicu Ministarku .... Sta li im to znaci ?

Sto bi kolega forumas rekao: postoji kod nas stilska figura - e, ako mozes, spomeni i Djilasa!
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8104



+1757 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 13:46 - pre 12 dana i 17h
To je bio stari plan dok Nemacke "opozicione " stranke nisu odlucile da idu na izbore !

Znaci Vlast formira "Opozicionu " stranku i onda joj sakupi Falsifikovane potpise i odobri ih kao validne ! Osim te Fantomske stranke tu je i onaj Debil sa " ovo je za tebe cale " koga su par puta napali u medijima , a takodje bio je prvi na svim protestima !

Time im kod neukog naroda daju etiketu "opozicije" pa ko nece AV-a glasa za "Rusku stranku" i OJZTC !

Na isti nacin su Miki Rakic i DS i formirali svojevremeno SNS !


Kao sto imamo "Rusku" stranku imamo i Nemacke kojima Nemacka odredjuje da li da se ide na izbore i kada !

To zu ove "Zelene " stranke , plus Lutovac koji ne zna ni sta radi , a sa "zelenim " je i Zeleni Aleksic ?


Tako prvi plan je bio da se glumi Visestranacje !

Onda je Nemacka osujetila taj plan i vise ne mora da se glumi visestranacje, jedino ostaje da se Glume Izbori !
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 14:54 - pre 12 dana i 16h
Hvala ademare na pomoci da se pohvata sve ovo. Ne bilo ti zapovedjeno, mozes li mi pomoci da shvatim sta se dogadja sa ovim protestima, ops - ispravka, "performansom poljoprivrednika nezadovoljnih izborom ministra" ispred predsednistva ?

Za par sati su uspeli da traktore sa prikljucnim masinama dovezu do Beograda i uvezu u grad do predsednistva. Kao da su bili parkirani u garazi Pionirski Park. Isto tako brzo i sinhrono stigli milicija, novinari i obecanje da ce ih Martinovic primiti po prazniku. Ovi se slikali i otisli ...

Jel to ono kad sedis na 2 stolice pa leva polovina doopeta obara vladu onog desnog guyya? Ili su ovo pripreme za nesto krupnije?
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 807



+639 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 16:08 - pre 12 dana i 15h
Sve u svemu, koliko se god ne slagao sa Javom, jezicak na vagi polako krece u smeru njegovog misljenja. Jer dara je ocigledno prevrsila meru:

Sukob propalestinskih i proizraelskih demonstranata u kampusu univerziteta UCLA

Pa kaze:
Citat:
Pristalice Izraela pokušale su da sruše barikade, šatore i stolice, dok je jedna grupa oborila na zemlju propalestinskog demonstranta i potom ga šutirala i udarala palicama.

Petorica na jednog. Svaka cast, junacine!

Mozes ti da se slazes ili da se ne slazes s necijim misljenjem. Ali u trenutku kada nekoga napadas fizicki, a da on tebe nije prvi udario - to onda vise nije nikakav protest i iskazivanje misljenja, vec obicna shorka i shutka ...

Hajde barem da se tu radi o nekom pitanju koje te ljude licno pogadja, pa da ih i razumem. Nego, ispranim zumerskim mozgovima je dosadno, jer zive u zemlji izobilja, tate i mame im placaju skupu skolarinu, vrh vrhova su im do sada bila prepucavanja na Redditu i X/Twitteru, ali izgustirali su te digitalne igracke, pa su presli na one prave. Uzeli su motke u ruke ... Kamo srece da su uzeli motike i da rade nesto korisno!

Sta je sledece? Da zarate medju sobom?

P. S. - Njihovi vrsnjaci u Ukrajini, Siriji, Gazi, Mjanmaru, Maliju, Juznom Sudanu, Haitiju ... i na ostalim slicnim mestima svakodnevno ginu. U pravom ratu. Jer nemaju izbora. Te dokone tabadzije zive u mirnoj zemlji, pa im je malo dosadno ...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8104



+1757 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 16:09 - pre 12 dana i 15h
@ whitie2004

To je i za mene jos uvek misterija .

Mozda su pre letecih Automobila stigli Leteci traktori ?
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 16:42 - pre 12 dana i 14h
Citat:
Njihovi vrsnjaci u Ukrajini, Siriji, Gazi, Mjanmaru, Maliju, Juznom Sudanu, Haitiju ... i na ostalim slicnim mestima svakodnevno ginu. U pravom ratu.

Njihovi vrsnjaci u Srbiji ponesu partizanove i zvezdine salove i mlate se zbog uzvisenih ciljeva ...

I nikom to ne smeta. Mladost, ludost.
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 16:58 - pre 12 dana i 14h
Citat:
Ili su ovo pripreme za nesto krupnije?

Koliko vidim, ova vlada se pravi da bi se oborila ...



Sto bi jedan rekao:

Ja vladu nisam birao.
Ne uzimaj me u usta.
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu01.05.2024. u 17:08 - pre 12 dana i 14h
Dace covek punu podrsku ovoj novoj proruskoj vladi ...

Zvali ceo diplomatski kor, ali Rus je izgleda morao kod tetke (lek...)

Znaci opusteno, sve je pod kontrolom !!


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9523
*.static.isp.telekom.rs.



+10257 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu02.05.2024. u 11:48 - pre 11 dana i 19h
Citat:
B3R1:Sve u svemu, koliko se god ne slagao sa Javom, jezicak na vagi polako krece u smeru njegovog misljenja. Jer dara je ocigledno prevrsila meru:
...
Sta je sledece? Da zarate medju sobom?


Naravno.
Tolerisanje nepoštovanja zakona i propisa, stvara anarhiju i bezvlašće
Bezvlašće stvara nasilje, kriminal, pljačke, ubistva ...




Pogledaj primer sa kolonom vozila u pustinji u Nevadi. Amerika je to, tamo je 90% njih naoružano.
Mislim da je puka sreća što je izgleda upravo tih 90% bilo naduvano, pa niko nije došao s koltom 45 da prospe mozak budalama koji su "zbog novih vrsta riba u Jadranu" blokirali prolaz na putu kroz pustinju na 50C.

Ako si ti sam sebi dao pravo da blokiraš moje kretanje, ja ću sam sebi da dam pravo da te oteram bejzbol palicom.

[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 02.05.2024. u 12:59 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1357
87.116.162.*



+560 Profil

icon Re: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu02.05.2024. u 12:10 - pre 11 dana i 19h
Tako je, samo oštro Java, neće niko tebi da blokira put, kad si ti krenuo na važan put na plus 50, amerika je to, 90% naoružano, prospe mozak palicom i koltom 45 sledž hamer .. :)

Za Jadran se nismo razumeli, nije fora što su ribe nove, ko nova moda, nego što ne bi trebalo da su tu ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kina razbija mirne studentske proteste zbog svog genocida u Sinđangu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 5211 | Odgovora: 116 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.